Sidan 2 av 2 FörstaFörsta 12
Resultat 16 till 20 av 20

Ämne: Polska reprezentacja?

  1. #16
    Smygare
    Reg.datum
    Nov 2009
    Ort
    Polen
    Inlägg
    3

    Standard

    wybiera sie ktos 26e na koncert kenta w Sztokholmie? ja bede:P

  2. #17
    Medlem
    Reg.datum
    Sep 2007
    Ort
    Warszawa, Polen
    Inlägg
    80

    Standard

    Bardzo chetnie bym sie wybral, ale niestety, nie, zarowno wiosenna, jak i letnia trasa kenta w tym roku musi pozostac bez mojego udzialu...
    Let the seasons begin - take the big king down

  3. #18

    Standard

    Witam Kentowiczów, że tak powiem !

    Widzę, że jest tu nawet fan z Warszawy

    Kiedy poznaliście Kenta? Ja chyba w 2007, kiedy to ukazała się kolejna płyta z serii 25 lat listy przebojów trójki. Po raz pierwszy usłyszałem Music Non Stop. I w sumie nic więcej nie znałem aż do marca tego roku. Dokładnie 29 marca. Pomyślałem, że warto by się dowiedzieć co nieco o grupie i ewentualnie jeśli fajnie grają to zainteresować się dyskografią. Pierwszą całą płytą jaką odsłuchałem to była angielska Isola. Do dziś ją uwielbiam i słucham najczęściej od początku do końca. Troszkę się zdziwiłem brzmieniem TTS, Röd oraz En Plats i Solen, ale jako człowiekowi, który głównie słucha rocka przypadły mi te płyty do gustu. Jedynie disco polo w wykonaniu Kenta odrzuciło by mnie . Ogólnie to bardzo fajny zespół i czekam na kolejne płyty. No właśnie, wiadomo coś na temat nowej płyty?

  4. #19

    Standard

    Minęło już sporo czasu, a tu cisza !

  5. #20
    Medlem
    Reg.datum
    Sep 2007
    Ort
    Warszawa, Polen
    Inlägg
    80

    Standard

    Dyskusja umarła, tak jak i zespół odchodzi... ;-) W każdym razie jakby ktoś chciał, to oto moje tłumaczenia pierwszych 13 utworów z ostatniej trasy, more to come.

    https://www.facebook.com/kentPL/posts/1407880062570682
    Let the seasons begin - take the big king down

Sidan 2 av 2 FörstaFörsta 12

Behörigheter för att posta

  • Du får inte posta nya ämnen
  • Du får inte posta svar
  • Du får inte posta bifogade filer
  • Du får inte redigera dina inlägg
  •